Monthly Archives: Şubat 2020

Cilveli Tezgahtar

Cilveli Tezgahtar Merhaba, sizlere gerçek bir yaşam öykümü anlatmak istedim. Adım Zeki. 25 yaşında, yakışıklı sayılacak, bekar bir gencim. Bundan yaklaşık bir yıl kadar önce bir ev eşyaları satan büyük… Read more »

Karımla Üçlü Fantezisi

Karımla Üçlü Fantezisi 9 yıldır evliyiz. zaman zaman iniş çıkışlarımız oldu ama genelde mutlu ve özellikle yatakta tatmin edici bir evliliğimiz var. Bazen yatakta veya evin başka bir yerinde (dışarıda… Read more »

Karılarımızı Paylaştık

Karılarımızı Paylaştık Merhaba, anlatacaklarım tamamen gerçektir, inanıp inanmamak size kalmış. İsimleri değiştirerek vermek zorundayım, bağışlayın. Adım Mehmet 42 yaşında, orta boylu, esmer ve hafif göbekli, klasik bir Türk erkeğiyim. Bir… Read more »

Alt komşum Ayla 1

Alt komşum Ayla 1 Ayla abla bizim alt katta oturan, sık sık, kuaförüyle bile, kocasını aldatan bi kadındı. Kocası tam bi pısırıktı. Ayla en az 1.78-1.80 boylarında tabiri caizse tam… Read more »

SUZANLA YAŞADIKLARIM 2 ŞİLE MACERAMIZ

SUZANLA YAŞADIKLARIM 2 ŞİLE MACERAMIZ GELEN AZDA OLSA GÜZEL YORUMLAR ÜZERİNE DEVAM ETMEYE KARAR VERDİM ŞİMDİLİK. SONRASI GELECEK YORUMLARA GÖRE OLACAK ARAMIZDAKİ YAKINLARŞMA İYİDEN İYİYE İLERLEMİŞTİ VE ARTIK HER FIRSAT… Read more »

enişteyle dere kenarında delirmece :)

enişteyle dere kenarında delirmece 🙂 o zamanlar lise döneminde farklı duygularımı yeni yeni keşfetmeye başlamış utangaç ve alımlı bi gençtim.okul yaz tatilinde girmiş ve ailece teyzemin kocası olan eniştemin memleketine… Read more »

sex manyagı (2)

sex manyagı (2) ılk hıkayemde yarenle ılk tanışmamızı ve ılk ılıskımızı anlatmıstım sıze … umarım begenmissinizdir … aslında o kadar asırı gorustuk kı yaren le hangısını anlatsam dıye dusunuyordum ….. Read more »